Souteže o hodnotné ceny
Přidej otužovací místo a vyhrej
SOUTĚŽ - zapoj se a vyhraj
Do konce února 2022 soutěžíme o bezva ceny s tématikou otužování: tričko, láhev na čaj k vodě a hrníčky. Náhledy výherních cen již brzy uvidíte zde.

Jak se zapojit do soutěže? Je to jednoduché, stačí si vytvořit správně a pravdivě registrační účet, tímto krokem se staneš jedním z nás a pak již stačí přidat alespoň jedno nové místo pro otužování. Automaticky pak budeš zároveň správce tohoto místa. Čím více vložíš nových míst, tím větší šanci máš něco vyhrát. A jelikož začínáme, tak máš slušnou šanci uspět a vyhrát jednu z cen. Podmínkou pro uznání vložení místa je mít vložený název, stručný popis místa (čím výstižnější, tím lépe), možnosti parkování, či příjezdu, alespoň jednu vlastní fotografii z místa a správně nastaveny souřadnice GPS z mapy, viz. příklad správně vyplněného místa Ostravice - Hrabovský splav. Tak co, jdeš do toho? Přidání místa ti nezabere více jak 5 minut včetně registrace a pomůžeš tak nejen nám, sobě, ale také všem začínajícím otužilcům.

A jelikož jsi zabloudil až sem, tak jistě víš, že tyto stránky teprve vznikají za pochodu a tak se nediv, že občas něco nefunguje, změní se ti něco pod rukama či nenajdeš tlačítko na svém místě. Stále na všem dělám a neustále vylepšuji. Pomoz mi budovat komunitu a dobrý zdroj informací pro všechny otužilce.