Přidej nové místo pro otužování
Registruj se, přihlaš se a pak přidej místo. Proč? Budeš správcem tohoto místa, můžeš ho kdykoliv editovat a hlavně se zařadíš do soutěže o bezva ceny soutěž do konce roku 2021.
Přidání nového místa
Krok č.1 Nejprve přidej fotky -> Vybrat soubor
Krok č.2 Vyplň všechny údaje
Krok č.3 Nastav GPS souřadnice v mapě tak, aby zelený zaměřovač v mapě byl přesně u vstupu do vody. Mapu můžeš přetahovat, zvětšovat, zaměřovací kříž budeš mít vždy uprostřed.
GPS

Nejdříve musíš nahrát alespoň jednu fotografii, vyplnit údaje a nastavit v mapě GPS souřadnice přesné pozice místa - ideálně kde je vstup do vody. Pak teprve můžeš místo přidat kliknutím na tlačíko Přidat místo, které se ti aktivuje.
Jak přidat nové otužilecké místo

je to jednoduché ve třech krocích. Před přidáním se nejprve podívej, zda-li tvé místo již v seznamu někdo nepřidal. Pokud už místo je v seznamu otužovacích míst, místo nepřidávej.

Krok č.1 nejprve si v první části formuláře nahraj fotky místa ze svého počítače či mobilu. To provedeš kliknutím na tlačítko Vybrat soubor a vybereš si u sebe fotky místa. Po výběru se fotky uloží a uvidíš jejch náhled nad formulářem. Musí být vložena alespoň jedna fotka místa. Fotky použij vždy svoje. V případě, že na nich jsou osoby, měly by být s tímto tyto osoby seznámeny viz. pravidla.

Krok č.2 po nahrání fotografií zvol ze seznamu typ místa řeka, jezero .... V druhém seznamu zvol v jakém okrese se místo nachází. Po zvolení okresu se ti ještě zobrazí další seznam výběru obce/města z okresu pro přesnější specifikaci. Potom již jen napíšeš název místa a přidáš popisek. U popisu si dej aspoň trochu záležet, ať má nějakou informační hodnotu pro ostatní otužilce. Pokud je možné, napiš také jaké jsou možnosti příjezdu autem a parkování.

Krok č.3 nastav mapu posunutím/zvětšením nebo změnšením tak, aby zelený zaměřovač v mapě byl ideálně na místě vstupu do vody. Při pohybu mapou vidíš změnu GPS souřadnic - zeměpisnou délku a šířku. Ideálně je si mapu změnšit tak aby jsi viděl celou republiku, posuň si mapu tak aby zaměřovač byl v přibližné poloze místa, pak si mapu zvětšit co nejvíc aby jsi mohl bot umístit co nejpřesnějí. Nastavení souřadnic prováděj až nakonec. Pokud se někde spleteš, můžeš to pak na svém účtu opravit, doplnit apod.

Uložení máš-li vše vyplněno, proveď vložení nového místa kliknutím na tlačítko Přidat místo. Tím se uloží toto nové místo do naší databáze a pokud jsi byl přihlášen budeš jeho správcem. Každé místo musí být nejprve po přidání schváleno naším administrátorem než se objeví v seznamu míst. Proto prosím vyčkej na následné schválení. Schválení je většinou do jednoho dne.