Molo na Podskalí ve Strakonicich - Editace
Krok č.1 Můžeš přidat fotky -> Vybrat soubor
Krok č.2 Překontroluj si všechny údaje
Krok č.3 Překontroluj nastavené GPS souřadnice v mapě tak, aby zelený zaměřovač v mapě byl přesně u vstupu do vody. Mapu můžeš posouvat, zvětšovat či změnšovat, zaměřovací kříž budeš mít vždy uprostřed.
S
Nahrané fotky
Nápověda k editaci místa

Editace místa je stejně jednoduchá jako přidání ve čtyřech krocích.
Krok č.1 chceš-li přidat fotografii, klikni na Vybrat soubor, najdeš si u sebe fotku místa. Po výběru se fotka uloží a uvidíš její náhled nad formulářem. Takto můžeš doplnit více fotek. U místa musí být vložena alespoň jedna fotografie. Fotky použij vždy pouze své! A v případě, že na nich jsou osoby, musí být s tímto tyto osoby seznámeny viz. pravidla. Protože místa jsou veřejně viditelná.

Krok č.2 překontroluj a popřípadě oprav typ místa, okres a obec/město z okresu. Překontroluj si název místa a jeho popis. U popisu si dej vždy záležet ať má nějakou informační hodnotu pro komunitu otužilců. Pokud je možné, napiš také jaké jsou možnosti příjezdu autem a parkování.

Krok č.3 podívej se zda-li mapa ukazuje na přesné místo vstupu do vody. Můžeš to také poopravit posuntím mapy či zvětšením měřítka tak, aby zelený zaměřovač v mapě byl ideálně na místě vstupu do vody. Při pohybu mapou vidíš změnu GPS souřadnic - zeměpisnou délku a šířku. Ideálně je si mapu změnšit tak aby jsi viděl celou republiku, posuň si mapu tak aby zaměřovač byl v přibližné poloze místa, pak si mapu zvětšit co nejvíc aby jsi mohl bot umístit co nejpřesnějí. Nastavení souřadnic prováděj až nakonec. Pokud se někde spleteš, můžeš to pak na svém účtu opravit, doplnit apod.

Krok č.4 Máš-li vše opraveno, proveď uložení místa kliknutím na tlačítko Uložit místo. Tím se změna uloží a bude opět překontrolováno administrátorem.