Příspěvky z otužování
Otužilecká nástěnka CO TO JE?
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
  8.1. 12:38
Verze 1.0.20
1. Spuštěna možnost trvalého přihlášení. Na přihlašovací stránce máte pod heslem přepínač, pokud přistupujete na stránky ze svého mobilu nebo domácího počítače a nechcete se stále připojovat a nechcete-li být automaticky systémem odhlášení pro nečinnost, pak stačí zapnout trvalé přihlášení a máte klid.
2. Zpřehlednil jsem opět trochu nový hlavní rozcestník.
3. Konečně bylo vyřešeno automatické otáčení vložených fotek. To znamená když fotku vyfotíte mobilem vzhůru nohama, tak bude již uložena a zobrazována dobře.
4. Bylo upraveno zobrazování fotek u míst a v příspěvcích, takže načítání stránky je nyní rychlejší a hlavně také lahodnější oku, fotky se zobrazují výřezem se stejným rozměrem a po zvětšení se vám fotka ukáže celá.

To se mi líbí
Komentovat 1 Komentáře
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   29.12. 09:42
Verze 1.0.19
1. Horní hlavní navigační menu opět trochu pozměněno a hlavně ho budete mít stále na očích a tak nebudete muset složitě hledat hlavní části stránek. Pod ikonou domečku pak najdete vždy hlavní rozcestník, který zatím vymýšlím jak bude vypadat a co v něm bude obsaženo atd. Ještě budou jistě změny v různých podmemu, ale jinak to nejde.
2. Spuštěna slibovaná funkce přidání teploty vody popř. vzduchu rovnou k příspěvku. Pokud bude příspěvek spojen s vaším oblíbeným místem pak se tato vaše naměřená teplota zapíše rovnou také k místu do historie teplot a bude zobrazena ve výpisi míst.
3. Konečně se připravuje také editace příspěvku, ještě není sice funkční, ale do konce roku snad bude :-). Již nyní se vám u vašich příspěvků zobrazí malé modré tlačítko Edit

To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   12.12. 22:16
Verze 1.0.18
1. Je zde další novinka - první verze VIDEA o otužování. Nyní zde již naleznete všechny oficiální videa od Wim Hofa. Postupně budu přidávat další co najdu. V další verzi pak již budete sami moci přidat svá oblíbená videa z Youtube.
2. Změnil se výpis inzerátů na hledání parťáků.
3. Trochu se pozměnil výpis spolků a part.
4. Předělávám nyní ještě způsob nahrávání fotografií, tak se může stát, že to bude nyní ještě na některých místech nefunkční.
5. Začíná vznikat první verze samostatných stránek od spolku / party. Již brzy si budete budete moci projit spolek s místy kde se váš spolek otužuje když budete mít toto místo přidáno.

To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   2.12. 23:37
Verze 1.0.17
Proběhlo kompletní předělání systému pro otužilce ze Slovenska. Nyní je možné se registrovat na základě státu. Zatím Slovensko, které je uděláno obdobně jako ČR až na úroveň obcí. Takže nyní je možné vkládat místa na Slovensku stejně jednoduše jako v ČR. Obdobně je možné vkládat Otužilecké party a spolky. Takže pokud máte Slovenské kamarády, můžete je k nám pozvat na stránky.
Byl to docela velký zásah do stávajícího systému, takže nevím jestli jsem stačil všechno překontrolovat, tak pokud něco nepůjde, budu rád když mi dáte vědět ať to můžu co nejrychleji opravit.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   30.11. 10:27
Verze 1.0.16
1. První nová betaverze přidávání příspěvků v samostaném okně je nasazena. Přidání příspěvku máš nyní přehlednější a jednodušší. Nad příspěvky nyní vidíš šedé tlačítko ro vložení nového příspěvku. Toto řešení nám umožňuje nové další možnosti pro budoucí rozšíření, které již mám v plánu.
2. V příspěvku můžeš nově nahrát najednou více fotek, již nemusíš jednu po druhé. Ale nedávej zbytečně více jak 4 fotky k příspěvku, nejsme přeci Facebook a nehoníme laiky, ale pro zachycení ponoru či akce skupinky to bohatě přeci stačí.
3. Další novou slibovanou možností je pohodlné a jednoduché propojení nového příspěvku s tvým oblíbeným místem. Stačí mít nyní místo přidáno v oblíbených a při novém příspěvku již stačí toto místo jen vybrat ze seznamu. Výhoda pro filtrování příspěvku jen oblíbených míst a zobrazování akcí co se aktuálně děje či dělo u daného místa.
4. Při vložení nového otužileckého místa můžeš nově nahrát více fotek najednou tak jako tomu je nyní u nového příspěvku. Již nemusíš vkládat fotky jednu za druhou jak tomu bylo. Naopak zde je více fotek místa žádoucí, ať může člověk získat představu o místě.
5. Byla provedena optimalizace zobrazování fotek ve výpisech míst a v příspěvcích, takže výpisy jsou nyní podstatně rychlejší a hlavně neberou vám tolik dat v mobilu. Ještě to sice není ideál, ale pomůže.
6. vylepšené barevné odlišení již proběhlých dnů v kalendáři. Dny s otužováním / akcemi již proběhlé jsou nyní v kalendáři šedě, aktuální den žlutě orámovaný a zelené dny akce co se teprve budou konat.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   22.11. 19:20
Verze 1.0.15
1. Dodělány editace základních údajů účtu a upozornění na chybu při nějakém nevyplnění (jméno, město, okres)
2. Dodělány editace a rozšíření doplňujících informací
3. V příspěvcích se již po kliknutí zobrazují velké náhledy fotek (zatím první verze,ale stačí)
4. V příspěvcích byly předělány zobrazování To se mi líbí a Komentářů a zároveň jejich výpisu po kliknutí. První verze.
5. Byly opět upraveny uživatelské menu po přihlášení
6. Novinky na stránkách byly předělány do verze příspěvků a tedy mi k nim můžete dělat komentáře, návrhy na vlypešení apod. popřípadě hlásit nefunkčnosti pokud něco nastane po změně.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   20.11. 00:00
Verze 1.0.14
Předělány formuláře pro přidání a následnou editaci nového otužileckého místa. Jednodušší vkládání fotek, lepší nápověda a hlavně konečně předělán způsob zadávání GPS souřadnic místa. Nyní je v mapě zaměřovací kříž, který je již pevný a tak můžeš pohodlně mapu zvětšovat, změnšovat či posouvat a kříž pro výber místa je vždy pevný. Takže se lépe orientuje při hledání.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   18.11. 00:00
Verze 1.0.13
Bylo zjednodušeno přidávání / odebírání otužileckých míst do / z oblíbených přímo ze seznamu míst či detailu místa. Nyní stačí pouze kliknout na srdíčko v pravém rohu vybraného místa. Jsi-li přihlášen a označíš-li místo do oblíbených, tak se ti srdíčko podbarví červeně a bude následně vždy vidět ve výpisech toto místo nahoře před ostatními. Můžeš mít takto označeno více míst v oblíbených pokud je navštěvuješ a mít tak vždy po přihlášení jednoduchý přehled nad svými místy, členy co místo navštěvují pokud ho mají také v oblíbených, můžeš jednoduše přidávat příspěvky ke konkrétnímu místu z otužování a další.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   12.11. 00:00
Verze 1.0.12
1. Opraveno opět několik menších chyb.
2. Vylepšila se stránka přidání nového místa a opravena nalezená chyba při ukládání.
3. Na stránce výpisu míst se rovněž nyní ukazujou nejnovější registrovaní otužilci z daného okresu, města ... viz. například v Ostravě zde. Uživatelé josu zobrazeni pod mapou.
4. V detailu místa se nyní ukazují registrováni otužilci, kteří chodí na toto místo. Mají místo přidáno v oblíbených. Již můžete vidět příklad zde z našeho Hrabovského splavu.
5. Jsi li přihlášený, tak se nyní ve výpisu míst zobrazují nahoře tvá místa co máš v oblíbených. Přidání místa do oblíbených je možné nyní z kalendáře místa. Pod kalendářem je zelené tlačítko na přidání, musíš být přihlášen aby jsi ho viděl.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   11.11. 00:00
Verze 1.0.11
1. Byla spuštěna registrace otužilecký part, spolků a klubů - Registrovat svou partu můžete zde.
2. Na stránce výpisu otužileckých part se můžeš u již registrovaných spolků či part Přidat do klubu. Samozřejmě, že jenom do těch, kde se chodíš s partou otužovat. Bude pak zobrazován jako člen spolku. Pokud zde váš spolek ještě není, registrujte ho.
2. Byla provedena korekce informační textů.
3. Byla opravena chyba při vkládání teplot s desetinný místem a opraveno chybné zobrazování datumu měření.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   9.11. 00:00
Verze 1.0.10
1. Byl upraven a ještě více zpřehledněn výpis otužileckých míst
2. V detailu místa se nyní zkušebně již zobrazuje kalendář akcí, pravidelných srazů v daném místě Vidět je možné třeba již příklad zde u našeho místa Ostravice - Hrabovský splav.
3. Jste-li přihlášeni, při kliknutí ve výpisu míst na kalendář se zobrazí již aktuální kalendář místa a pod kalendářem je tlačítko na přidání místa do oblíbených. Tím tak nemusíte hledat své místo. Můžete si takto přidat více míst.
4. Odvedlo se kus práce na kalendáři, již je možné si zkusit přidat záznam do kalendáře, lze udělat opakovaný záznam např. když zadaváte pravidelné srazy u svého místa. Vždy se předvyplní do konce roku. Zatím nelze ještě záznamy mazat a přidávat se k již vytvořené akci - tlačítko Přijdu
5. Rubrika Otužilecké spolky bude dnes večer spuštěna
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   8.11. 00:00
Verze 1.0.9
1. Rubrika Otužilecké spolky se pomalu také chýlí ke konci, již můžete zpatřit aspoň jak bude vypadat výpis spolků a part.
2. Definitivně je dodělána možnost přidávání záznamů teplot přímo z výpisu či detailu místa a uchovábní historický dat.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   7.11. 00:00
Verze 1.0.8
1. Rubrika Hledám parťáka na otužování je spuštěna a funkční. Takže pokud někho hledáte ve svém okolí směle do toho.
2. Možnost odpovědi na hledání budou dodělány ještě dnes.
3. Přibyl rychlý přehled nově regiszrovaných členů
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   6.11. 00:00
Verze 1.0.7
1. byla opravena chyba ukládání GPS pozice
2. vložená místa může uživatel / správce již Editovat
3. Po přihlášení se vám nyní zobrazí nová stránka s registračními ůdaji a sezname vložených míst
4. V seznamu vámi vložených míst vidíte ihned možné případné chyby, stav schválení ... můžete tak ihned opravit chyby editováním vloženého místa.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   1.11. 00:00
Verze 1.0.6
1. začlo se soutěžit anebo hon na otužilecká místa. Začni soutěžit - info zde
2. přidal se pomocný tabulkový rozcestník později zde budou přidány rovněž počty míst v obci / kraji ...
3. na hlavní stránce po kliknutí na otužování se ihned dostaneš do aktuálních nejnovějších příspěvků v BOOKu.
4. na novinky na čem jsem pracoval tzn. zde se nyní dostaneš nejrychleji kliknutím na Zvoneček v pravém horním menu vedle ikony Avatara.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   5.10. 00:00
Verze 1.0.5
1. oprava chyby vkládání nového místa
2. příprava sekce - hledá se parťák
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   20.9. 00:00
Verze 1.0.4
1. kompletní grafické předělání a přechod na novou verzi jádra COREUI 4.0
2. přechodem na nové jádro je lepší zobrazitelnost a ovládní na malých mobilních zařízeních a také na desktopech
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   10.6. 00:00
Verze 1.0.3
1. první verze kalendáře (zatím není fukční)
2. místa lze filtrovat podle krajů a okresů (již brzy také podle typu místa)
3. přibyl odkaz na Zdravé základy otužování
4. přibyl odkaz na Časté otázky spojené s otužováním (bude se postupně dolaďovat)
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   1.9. 00:00
Verze 1.0.2 1. u místa lze nyní nově přesně vložit GPS souřadnice vstupu do vody z mapy
2. přibyla možnost editace místa a vložení více fotografií k místu
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   20.8. 00:00
Verze 1.0.2
1. u místa lze nyní nově přesně vložit definovat adresu na zákledě zvolené obce / města
2. u místa nově políčko pro popis možnosti parkování či příjezdu
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   10.8. 00:00
Verze 1.0.1
1. Oficiálně spuštěno,ale zatím nikde nepublikováno
2. První možnost vložení vlastního místa
3. Spuštění registrací uživatelů
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   6.5. 00:00
Verze 1.0.0 - STARTUJEM
Vymýšlení co, jak a kde. Začít se nějak musí :-)
Jelikož jsem nejen otužilcem, sportovcem, ale také programátorem i když již trochu za zenitem :-), mám vlastní servery a tak jsem se pustil do splácání nějaké té otužilcké kostry. Která vznikla v podtstatě během týdne, jelikož jsem zrovna neměl co dělat a prostě začal jen tak bezhlavý start. Základ byl jasný, udělat stránky se seznamem míst kde chodí Otužilci, dočtou se základní informace jak začít a na co si dát pozor. Aby měli možnost vidět v kalendáři, kdy se chodí pravidelně na daná místa (srazy), aby mohli hledat nová místa či jednoduše dát info ostatním, že půjdou z rovna k vodě a jestli se nechce někdo připojit apod. Aby mohli sdílet své zážitky z otužování apod. Plánu je hodně a tak jsem to musel začít pojímat více sofistikovaněji a s rozmyslem :-) a vývoji dát nějaký řád. Nyní již mám kompletně jasno a tak se můžu půstit do tvoření.
To se mi líbí
Komentovat
Roman Škorňák
Novinky na stránkách
0°C 0°C   2.3. 00:00
Realizace myšlenky serveru o otužování
Původní záměr byl vytvořit aplikaci jen pro naší otužileckou partu v Ostravě, jelikož domluvy vždy vázli, jedni měli facebook, další whatsapp, další skype ... a když někdo někde něco domlouval , tak ostatní to přehlédli nebo neviděli a tak byly domluvy vždy chaotické. Pak jsme začli víceméně aspoň s domluvami na facebookové skupině a to děláme dodnes, ale toto má však hodně úskalí. Nováčci se stále ptají na stejné věci kde se scházíme, jak to najdou, v kolik hodin, když chce někdo v jiný čas ... a vznikají problémy s centrální jednoduchou evidencí. A tak přišel čas si něco napsat sám :-) zakoupil jsem dvě volné domény přesně vystihující otužování OTUZOVANI.EU a OTUZILCI.EU a byl rozhodnut na tom něco postavit, kdy to jsem ještě netušil, ale věděl jsem že to přijde. Jelikož to dělám hlavně pro sebe, prtorotže mě otužování a věcí okolo posouvání hranic těla nesmírně baví.
To se mi líbí
Komentovat